Yasemin Ergene Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yasemin Ergene Fan Sitesi

Yasemin Ergene

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ

YazarMesaj
DİLEK
Misafir
Anonymous

YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ Empty
MesajKonu: YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ   YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 1:57 am

SLM BEN BİLGE YENİ KATILDIM KAYIT OLDUM AMA GİRİŞ OLMUYO Bİ TÜRLÜ HER NEYSE Laughing

doktorlar dizisinden ayrılmıştı sizde biliyosunuzdur....

66.bölümde ayrılmıştı

ben sonra haberde neden ayıldığını internetten gördüm...
çok yorulduğu için Sad gitmiş fikret eralp rolünü oynayan kişi elaya 10 15 bölüm izin vermiş ama evlenmeden önce doktorlara geri dönmedi sizde biliyosunuz ki yasemin ergene bizi bırakmaaaaaaz.......
sunny sıkı durun bombayı patlatıyorum: flower ela 80.bölümde doktorlara geri döndü flower
çok mutluyum arkadaşlar yani Embarassed queen flower cheers inşallah sizlerde sevinmişsinizdir....
benden bu kadar izin yorumlarınızı bekliyorum.... by cheers
İNFİNİTY
Misafir
Anonymous

YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ Empty
MesajKonu: OLLEY GERİ DÖNMÜŞ YASEMİN ERGENE   YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ Icon_minitimePerş. Ocak 01, 2009 2:04 am

NERABA ARKADAŞLAR BEN İREM YENİ KATILDIM ÇOK MUTLU OLDUM ELANIN GERİ DÖNMEİNE cheers
TEŞEKÜR EDERİM BİLGE BU GÜZEL HABERİ BİZE VERDİĞİNİZ İÇİN BEN DEN BU KADAR SİZLERİN YORUMLARINIZI GÖRMEK İTİYORUM LÜTFEN SİZDE Bİ YORUM AÇIN Basketball BY

YASEMİN ERGENE DOKTORLARA GERİ DÖNDÜ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemin Ergene Fan Clup